Strona główna
»
Imprezy tematyczne - wszystkie
»
XIX WIEK

XIX WIEK

 

Przedstawiamy Państwu propozycję organizacji wieczoru tematycznego w stylu XIXw. Specjalnie dla Państwa Gości organizujemy niezapomniane widowiska, atrakcje i konkursy.

Tematyczna fotobudka z perukami i dodatkami w gratisie.

Szanowni Państwo. Poniżej przedstawiamy przykładowy opis wieczoru tematycznego dla Państwa Gości.

Specyfikacja oprawy artystycznej. Pragniemy być z Państwa Gośćmi od ich przyjazdu, aż do pożegnania, stąd też prezentujemy poszczególne punkty przebiegu imprezy od strony artystycznej: Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie osoby biorące udział w oprawie artystycznej na co dzień są aktorami grającymi na "deskach" wielu teatrów w całym kraju, a wieczorny bankiet od strony techniczej, zabezpieczają: informatyk, akutstyk i oświetleniowiec.

1. Przywitanie Gości. Przed wejściem głównym do hotelu na Państwa Gości w planowanych godzinach ich przyjazdu będą oczekiwać XIXw. lokaje, którzy w pełnym przebraniu z tamtej epoki w perukach i pełnej charakteryzacji będą witać Państwa Gości, tak jak za czasów dworskich witano Gości zapraszanych na bankiety zamkowe. Przy recepcji hotelowej będą oczekiwać lokaje, którzy chętnie pomogą Państwa Gościom w przejściu do swoich "komnat" a XIXw damy schowane za gustownymi wachlarzykami będą naszeptywać o przybyłych Gościach. Dzięki tak specyficznemu powitaniu Państwa Goście będą zdumieni i zostaną przeniesieni do trochę innego XIXw. świata.

2. Konferencja Przedstawieni już Państwo lokaje będą oczekiwać Gości przed salą konferencyjną i swojĄ grą aktorską będą zabawiać przechodzacych Gości. Istnieje także możliwość, aby nasz "nadworny" mówca w sposób charakterystyczny przywitał Gości zgromadzonych na konferencji lub w spsób bardzo podniosły przedstawił np. sponsorów. Nasi aktorzy mogą także być obecni podczas przerw kawowych dostojnie serwując zakąski czy słodycze.

3. Bankiet Rozpoczyna się uroczysty bankiet, tradycyjnie w drzwiach sali bankietowej nasi aktorzy w uroczysty sposób witają Gości i zapraszają do stołów. Na sali przy blasku świec rozbrzmiewa subtelna muzyka klasyczna wygrywana na skrzypcach przez parę zamkowych muzyków w galowych XIXw strojach. Przy klasycznym akompaniamencie na sale są wnoszone potrawy, których podanie może być zapowiadane w języku francuskim.

Całość naszych wieczornych atrakcji prowadzi postać ducha zamkowego, za sprawą którego podczas wieczoru klimat dworski będzie się zmieniał w zależności od życzeń Gości. W zanadrzu nasi aktorzy przygotowane mają występy sobowtórów takich postaci jak: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Africa Simon, którzy będą dla Państwa Gości śpiewać na żywo największe swoje przeboje prowadząc wspaniałą taneczną rewię. Podczas wieczoru nie zabraknie też wspólnych z Gośćmi dworskich tańców, zabaw i konkursów, których intensywność i przebieg będą dopasowywane do życzeń Gości.

Nie zabraknie też dobrego humoru np. w takich przypadkach, gdy duch imprezy chcąc wyczarować kolejnego artystę przez pomyłkę zapowiada występ zespołu filipinki, które pod postacią czterech panów w krótkich spodenkach i z warkoczykami zaśpiewają przebojowe i wesołe kawałki. Wszyscy wykonawcy są doskonale przygotowanymi wokalnie profesjonalistami i gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Całość wieczoru obfituje w grę świateł, efekty dzwiękowe i doskonałą scenografię. Podczas imprezy nasi aktorzy w stylizowany sposób mogą rozdać Gościom upominki lub nagrody przekazane przez sponsorów. Podczas imprezy istnieje możliwość charakteryzacji Gości przez naszą wizażystkę. Oferujemy oprawę fotograficzną całej imprezy. Pozostałe elementy inscenizacji pozostają naszą tajemnicą, którą z przyjemnoscią odsłonimy podczas Państwa bankietu.

 

Co nowego?


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.1868 s
MEM: 2.38 MB
SQL: 23