Strona główna
»
Wioski tematyczne

Wioski tematyczne

 

Szanowni Państwo. Pikniki i festyny to nie tylko dmuchańce ale także coś co sprawia, że dzieci są zaangażowane w zabawę i aktywne, są ciekawe i z wielką radością biorą udział w organizowanych nietypowych zabawach czy konkursach.
 
Wioski tematyczne to specjalne stanowiska z własną unikalną scenografią, ucharakteryzowanymi animatorami oraz wyjątkowymi zabawami i konkursami. W swojej ofercie obecnie posiadamy 20 różnych wiosek tematycznych na bazie których możemy tworzyć całe pikniki tematyczne wsparte atrakcjami i urządzeniami tematycznymi. W obrębie wiosek tematycznych realizujemy zabawy nie tylko dla dzieci ale dla całych rodzin i osób dorosłych.
 
Oprócz standardowych imprez piknikowych realizujemy także pikniki tematyczne o takich tematykach jak: podróż w czasie, podróż dookoła świata, dziki zachód, bajkowo i kolorowo z wyjątkową paradą wielkich maskotek, wycieczka do zoo, wojskowy, dziki zachód, marynistyczny, sportowy, góralski, ekologiczny, kosmiczny i rajdowo – motoryzacyjny.
 
Podczas tych pikników rozmieszczamy oprócz pasujących do tematu urządzeń także wioski tematyczne.
 

Wioska klownów

Doskonała zabawa dla najmłodszych, mini zjeżdżalnie i bezpieczne atestowane place zabaw, baseny i wyjątkowi animatorzy, nauka chodzenia na szczudłach, pokazy żonglerki, wyjątkowe artystyczne malowanie buziek.
 
 

Wioska Flinstonów

Doskonała zabawa i wyjątkowe konkursy prowadzone przez rodzinę Flinstonów to doskonała zabawa i alternatywa dla popularnych atrakcji piknikowych.
 
 
 

Wioska wiejska

Zabawa w deptanie kapusty, dojenie krowy, rzuty jabłkami, ubijanie prawdziwego masła czy degustacja wiejskich ciast to koronne wiejskie zabawy.
 

 

Wioska bawarska

Zabawne zdjęcia, konkursy dla całych rodzin, wszechobecne precle i koło fortuny z nagrodami dla dużych i małych, wóz z sianem, oraz walki na worki i układanie bawarskich drewnianych klocków, granie na 3,5m rogu alpejskim.
 
 

Wioska kosmiczna

Dekorowanie wielkich tekturowych rakiet, specjalny namiot z grami xbox, bezpieczne doświadczenie fizyczne i chemiczne dla dzieci i dorosłych, przenośne planetarium w namiocie sferycznym.
 

 

Wioska średniowieczna

Pokazy rękodzieła, pokazy wykuwania mieczy, walki i rekonstrukcje średniowieczne, warsztaty dla małych rycerzy i księżniczek oraz konkursy i plebejskie zabawy.
 

 

Wioska z dzikiego zachodu

Rzuty lassem, nauka rodzinnego tańca, otwieranie skrzyni braci Daltonów, pamiątkowe zdjęcia w dybach, szukanie złota, oraz wyścigi na koniach to tylko niektóre z zabaw realizowanych w obrębie wioski.
 
 

Wioska piracka

Możliwość usypania sztucznej plaży, prawdziwa łódź, poszukiwanie skarbów, kącik charakteryzatorski dla dużych i małych, sztafeta pomiędzy palmami, nauka rzucania sieci, wyścigi z rekinami oraz wielka piracka rodzinna sztafeta.
 
 

Wioska hawajska

Łowienie rybek w specjalnych basenikach, nauka tańca hula, zrywanie kokosów z palm, budowanie tratwy, oraz stanowisko z pyszną orzeźwiającą lemoniadą to idealne połączenie zabawy i stanowiska z napojami na imprezie piknikowej.
 
 

Wioska góralska

Łapanie górala, nauka góralskich tańców, pobijanie rekordu w ilości osób przeciągających jednocześnie linę, pokaz wyrabiania oscypków, wóz drabiniasty, łapanie górala oraz szukanie niespodzianek w stogu siana.
 

 

Wioska malarska

Jak przyjemnie jest się pobrudzić w ochronnym kombinezonie i razem z innymi namalować wielki 10m obraz, wioska malarska połączona jest ze stanowiskiem fotograficznym gdzie uczestnicy pikniku mogą wykonywać sobie różne zdjęcia przy naszych monidłach (śmieszne wielkoformatowe grafiki z wyciętymi dziurami na głowę).
 

 

Wioska XIX Wiek

Barokowe stroje z możliwością zrobienia sobie w nich zdjęcia, wyjątkowa scenografia, mimowie animujący dzieci i dorosłych, konkursy i zabawy w iście zamkowej XIX w scenografii.
 

 

Wioska bajkowa

Smurfy, stwory z ulicy sezamkowej, wróżki i księżniczki a nawet postać Hello Kitty to tylko niektóre z naszych wielkoformatowych maskotek, które mogą zagościć w bajkowej wiosce na Państwa pikniku. Doskonałe bajkowe animacje i zabawy z dziećmi sprawią, że wszyscy przeniosą się w zaczarowany świat bajek.
 
 

Wioska żeglarska

Szorowanie pokładu, pasowanie na marynarza, konkurs wiązania lin i kulania beczek, wielka bitwa morska na miękkie kule armatnie, marynarskie zdjęcia i dużo wodnej zabawy w tym armatki wodne i rzuty kołem ratunkowym. Zapraszamy do organizacji wyjątkowej żeglarskiej wioski tematycznej.
 

Wioska sportowa i piłkarska

Pokazy piłkarskie i sportowe, pokazy i prezentacje nowych dyscyplin sportowych, siłomierze i konkursy sprawnościowe dla całych rodzin i dzieci w podziałach wiekowych, zdjęcia na prawdziwym podium, dyplomy i czekoladowe medale, gwarantują wspaniałą piknikową i prozdrowotną zabawę.
 

Wioska azjatycka

Ukochana przez dzieciaki na każdym pikniku, wielka chodząca maskotka lwa chińskiego, do tego kung-fu panda, oraz wyjątkowa azjatycka scenografia, gejsze i samurajowie realizujący wyjątkowe azjatyckie konkursy i zabawy dla całych rodzin. Poznaj szczegóły i skontaktuj się z nami.
 

wioska ekologiczna

Warsztaty dietetyczne na wesoło, nauka o prawidłowym odżywianiu, zabawy z Panem Marchewką wielkie ekologiczne malowanki a także zabawa w ekologiczne rzutki, wielkoformatowe eko puzzle i budowanie wielkiej ekologicznej piramidy ze specjalnych eko kostek.
 

wioska rajdowo motoryzacyjna

Dla dorosłych i dla dzieci, symulatory rajdowe i motorowe, alkogogle i crashtest dla dorosłych, prezentacje samochodów wyścigowych, przejażdżaki hummerem, oraz tor wyścigowy dla aut sterowanych radiowo oraz hulajnogowe miasteczko ruchu drogowego, konkursy i zabawy.
 
 

Co nowego?


JEDEN FILM I WIESZ JUŻ WSZYSTKO NA TEMAT ORGANIZOWANYCH PRZEZ NAS PIKNIKÓW
ZOBACZ PIKNIK DLA 5000 OSÓB
 

 IMPREZA INTEGRACYJNA - NOWE POMYSŁY
 

 

REŻYSERIA SPEKTAKLI EVENTOWYCH
 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

 


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0497 s
MEM: 2.11 MB
SQL: 57