Strona główna
»
Imprezy tematyczne - wszystkie
»
WIECZÓR BRAZYLIJSKI

WIECZÓR BRAZYLIJSKI

 

Przedstawiamy Państwu propozycję organizacji wieczoru w stylu brazylijskiej samby. Specjalnie dla Państwa Gości organizujemy niezapomniane widowiska, animacje i konkursy. Stworzymy dla Państwa Gości niepowtarzalny klimat pełen gorących rytmów, kolorów i zabawy, obfitujący w wiele niesamowitych atrakcji.

Brazylijska fotobudka z gadżetami w gratisie.

Gości wchodzących na specjalnie udekorowaną salę bankietową witać może zespół bębniarzy brazylijskich, wprowadzając w gorący brazylijski klimat karnawału. Bębniarzom mogą towarzyszyć hostessy w strojach latino, które będą częstować przybyłych Gości kolorowymi drinkami.

Przed rozpoczęciem kolacji, konferansjer przywita Gości i opowie o czekających na nich atrakcjach, do których należeć będą nie tylko wyjątkowe pokazy, ale także tematyczne konkursy. Przygotowane atrakcje odbywać się będą na głównej scenie, a także na specjalnie przygotowanych stanowiskach, rozmieszczonych na sali. Podczas całego wieczoru o karnawałowy klimat zadba również DJ, który będzie grać muzykę w brazylijskich rytmach.

 

Co nowego?


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.1806 s
MEM: 2.35 MB
SQL: 22