Strona główna
»
Pokazy taneczne

Pokazy taneczne

 
Grupa Hevent jako bezpośredni realizator atrakcji posiada własną niezależną grupę taneczną, która na co dzień trenuje w Krakowskich salach tanecznych układając coraz to nowsze pokazy, etiudy oraz show, które prezentujemy na eventach dla naszych Klientów.
 
Jaki nieliczni realizujemy pokazy pod zamówienie: taneczne pokazy marketingowe, musicalowe show taneczne, pokazy z różnych zakątków świata. W swoim dorobku mamy około 800 eventowych różnorodnych pokazów tanecznych. Posiadamy ponad pół tysiąca własnych kostiumów i dodatków.
 
Hevent Dance to grupa uniwersalnych tancerzy, którzy na co dzień uczą młodzież i dorosłych w prestiżowych szkołach tanecznych na terenie całego kraju a także i w szkołach światowych takich jak “Brodway Dance Center”.
 
Tworzymy wyjątkowe widowiska na każdą okazję możesz nas zobaczyć m.inn. podczas: “Sylwestra w Hotelu Bukovina”, podczas gali dla 500 osób Uniwerystety Ekonomicznego, podczas pokazów mody w galeriach handlowych, podczas spektakli teatralnych, podczas takich programów jak “Got to dance” czy “Mam talent” i podczas Twojej imprezy wieczornej kiedy to jesteśmy albo tancerzami haka, albo tańczymy Duch Dance na imprezie holenderskiej, kiedy jesteśmy na dworze u Draculi lub kiedy prezentujemy Latino podczas imprezy dla najbardziej prestiżowych Klientów Hotelu Mariott lub także na promie polonia podczas imprezy realizowanej dla najbardziej prestiżowych Klientów firmy Unity Line.
 

Teatr, taniec, show – Hevent Dance

Zobacz filmy i zdjęcia poniżej.

 

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0373 s
MEM: 2.07 MB
SQL: 22