Strona główna
»
O firmie

O firmie

"Imprezy tworzą ludzie i ich pasja do kreowania niesamowitych wydarzeń".

Grupa Hevent jest firmą, która kompleksowo realizuje takie usługi jak: gale i bankiety, jubileusze, imprezy tematyczne, imprezy integracyjne, pikniki, festyny, konferencje, szkolenia, pokazy taneczne i animacyjne, warsztaty tematyczne, premiery samochodów, imprezy w galeriach handlowych, imprezy okolicznościowe i jubileuszowe, gale, bankiety, realizacja imprez masowych oraz wypożyczalnia scenografii.

Grupa Hevent to grono wyselekcjonowanych specjalistów, tworzących firmę, która dostarcza na rynek wysokiej jakości usługi, realizując prestiżowe wydarzenia i imprezy integracyjne dla wielu znanych firm na terenie kraju jak i po za jego granicami.

Przez ostatnie 11 lat stworzyliśmy blisko 1500 dużych realizacji eventowych, wspieraliśmy firmy, agencje eventowe, miasta i instytucje. Tworzyliśmy pod indywidualne zamówienia niepowtarzalne widowiska artystyczne, wspieraliśmy technicznie, multimedialnie, scenograficznie i merytorycznie duże projekty, koncerty gwiazd i imprezy masowe. Staliśmy się liderem w organizacji imprez tematycznych tworząc wyjątkowe widowiska artystyczno integracyjne obecnie dostępne aż w 80 różnych tematykach.

Jesteśmy bezpośrednim wykonawcom 90% oferowanych usług, posiadamy własne zaplecze techniczne i multimedialne, magazyny scenograficzne, urządzenia i atrakcje, zatrudnionych na stałe akustyków i oświetleniowców, dysponujemy własną agencją hostess i własną grupą taneczną, choreografami, charakteryzatorami, stylistami, instruktorami i konferansjerami. Dzięki tak dużej bazie socjalno technicznej mamy wpływ i kontrolę nad jakością każdego elementu, który składa się na finalną realizację wydarzenia dla naszych Klientów.

Tworzymy realizacje dla firm, agencji eventowych i hoteli na terenie całego kraju zawsze będąc ostatecznym i bezpośrednim wykonawcą różnorodnych usług. Naszym Klientom zawsze oddajemy naszą pasję, kreatywność, doświadczenie i zaangażowanie tworząc wspólnie wydarzenia, zawsze zakończone sukcesem.

Misją firmy jest ciągłe podnoszenie jakości realizowanych usług oraz bycie liderem w branży jako bezpośredni wykonawca wyjątkowych wydarzeń. Mamy świadomość tego co już osiągnęliśmy: zaufanie, uznanie, olbrzymie portfolio realizacji, dlatego też mając referencje od wielu prestiżowych firm jesteśmy świadomi odpowiedzialności za każdą następną realizację, spektakl sceniczny czy imprezę integracyjną.

Zapraszam do podróży po naszej stronie.

Artur Szulc
Dyrektor

 


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0344 s
MEM: 2.01 MB
SQL: 17