Strona główna
»
Imprezy tematyczne - wszystkie
»
IMPREZA PARYSKI KABARET

IMPREZA PARYSKI KABARET

 

 

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wieczoru w stylu francuskiego wieczoru kabaretowego, gdzie przy  muzyce i unoszącym się zapachu  markowych cygar, zaproszeni Goście, będą mogli oddać się nie tylko emocjom prezentowanym na scenie ale także przygotowanym specjalnie konkursom i atrakcjom.  Tradycyjnie zapewnimy Państwa Gościom wieczór pełen wrażeń, który na długo pozostanie w ich pamięci.

Przy wejściu na teren imprezy hostessy witające Gości będą mogą wręczać różnego rodzaju rekwizyty tematyczne takie jak szale boa lub cygara. Kiedy wszyscy Goście zasiądą do kolacji. Prowadzący imprezę konferansjer we fraku i złotej biżuterii uroczyście otworzy swoisty francuski kabaret, w którym występy artystów i różnego rodzaju pokazy przeplatane będą konkursami i zabawami  z publicznością.

Główną atrakcją wieczoru będą doskonale przygotowane pokazy wokalno- taneczne oraz zabawne scenki kabaretowe. Goście będą mogli zobaczyć występy wzorowane na takich musicalach jak "Hair", "Nine" czy "słynny "Cabaret" oraz występ Marlin Monroe.

Specjalnie dla Państwa Gości na sali zostanie stworzony kącik fotograficzny, w którym uczestnicy imprezy korzystając z pomocy wizażysty oraz przygotowanych rekwizytów i kostiumów będą mogli wykonać zabawne pamiątkowe zdjęcia
drukowane i wręczanie Gościom na poczekaniu.

Kolejną atrakcją wieczoru bĘdzie paryskie koło fortuny, po zakręceniu którego Goście będą mogli wygrać banknoty o różnych nominałach. Takie same banknoty będą mogli wygrać uczestnicy różnych konkursów i zabaw. Zgromadzone w ten sposób pieniądze posłużą Gościom do wzięcia udziału w wielkie paryskiej licytacji różnorodnych przedmiotów z epoki. Ta doskonała zabawa w stylu francuskiej licytacji zapewni wiele emocji i niespodzianek.

Podczas wieczoru artyści będą występować na tle wielkoformatowego ekranu, na którym będą wyświetlane różnego rodzaju kabaretowe animacje.

W czasie wieczoru szanowni Goście będą mogli wziąć udział w kilku niezobowiązujących konkursach z nagrodami.

 

 

 

Co nowego?


Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0343 s
MEM: 2.07 MB
SQL: 20