Strona główna
»
Konferencje

Konferencje

 

Grupa Hevent od ponad 8 lat realizuje konferencje dla firm krajowych jak i międzynarodowych korporacji.
Zawsze dbamy o komfort zaproszonych Gości, rzetelny i kompleksowy przekaz informacji, zabezpieczamy technikę oraz tłumaczenia symultaniczne.
 
Opiekujemy się Gośćmi przez cały czas ich pobytu świadcząc usługi konferencyjne w różnych miejscach. Zapewniamy: catering, infrastrukturę, zaplecze techniczne, transport a nawet consierge dla poszczególnych grup czy Gości indywidualnych. Realizując konferencje w hotelach zawsze w imieniu naszych Klientów sprawdzamy i dbamy o każdy szczegół mając ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi.
 
Realizując konferencję priorytetem jest aby uczestnicy czuli i widzieli, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Jesteśmy niewidzialnym dla Gości wsparciem i jako specjaliści razem z personelem hotelu dbamy o każdy szczegół. Jesteśmy dużym zapleczem dla osób organizujących konferencje i jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę podczas gdy Państwa Goście: bawią się, odpoczywają, wyjeżdżają na wycieczkę krajoznawczą czy konferują. Dbamy o szczegóły, o których często zdarza się zapominać a dodatkowo kompleksowo zapewniamy rozrywkę, relaks, przygodę i wsparcie merytoryczne dla Państwa Gości.
 
 
Nie jesteśmy agencją eventową jesteśmy realnym wyszkolonym wsparciem z wieloletnią praktyką w obsłudze grup zorganizowanych. Przez lata nasi managerowie zdobywali doświadczenia w różnych dziedzinach w branży nie jednokrotnie jako managerowie i dyrektorzy hoteli, przez lata uczyliśmy się tego jak z radością i pasją realizować takie spotkania firmowe jak to, które teraz właśnie Państwo planują.
Teraz jesteśmy kadrą specjalistów, która jest do Państwa dyspozycji.
 
Wiele możliwości – jedna firma – Grupa Hevent.
 
 
Zapraszam
Artur Szulc
Dyrektor Grupy Hevent
Manager gastronomi i hotelarstwa od 2005r.
 
Wybrane realizacje: Współorganizacja otwarcia Hotelu Aquarius *****, Światowa konferencja Eaton Automotive, Konferencja Huhtamaki i otwarcie hali fabrycznej wśród Gości przedstawiciele wielkich światowych korporacji z różnych krajów: McDonalds, Coca-Cola i inni, Realizacja i obsługa cyklu konferencji Architrendy 2015, Organizacja od 8 lat konferencji dla Inet Group, i dziesiątki innych realizacji oraz setki imprez zrealizowanych dla Gości po zakończeniu konferencji.
 

 

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0356 s
MEM: 2.05 MB
SQL: 22