Strona główna
»
Agencja Hostess

Agencja Hostess

Event Elegance Agencja Hostess i Fordanserek

Przejdź do Event Elegance

Grupa Hevent posiada także własną agencję hostess i fordanserek.
Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą nie marżujemy usług agencji eventowych, my dla nich tworzymy.
 
Nasze hostessy były obecne przy setkach eventów, w dziesiątkach kostiumów, były na wodzie, pod ziemią, w powietrzu, na galach bankietach imprezach integracyjnych, premierach czy na tanecznym parkiecie.
 
Posiadamy sprawdzone hostessy, które nie tylko są piękne ale także są kreatywne, władają kilkoma językami i potrafią być animatorkami. Nie jesteśmy typową agencją hostess, nie świadczymy usług podczas promocji towarów czy na targach.
 
Obsługujemy wyjątkowe gale i imprezy świadcząc usługi wysokiej jakości.
Zawsze na czas, zawsze przygotowani i profesjonalni.

 
Zapraszamy!

Co nowego?

Już po raz drugi Grupa Hevent była realizatorem największego sylwestra na wodzie w kraju. Sylwester był realizowany na basenach termalnych Terma Bukovina & SPA****
 
Nowa produkcja w Hevent - 007 James Bond Party jakiej jeszcze nie było. Wyjątkowe pokazy taneczne i show wokalne, tykające bomby i sejfy z nagrodami. Konkursy i wyborne drinki serwowane przez mistrzów barmańskich. A na życzenie uczestników na salę bankietową James Bond wjedzie oryginalnym Astonem Martinem.
 
Grupa Hevent z sukcesem zrealizowała kolejną premierę prestiżowego modelu samochodu. Tym razem wyjątkowym Gościom mieliśmy przyjemność zaprezentować nowy model Mitsubishi Outlander.
 
Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego,
którzy przedstawią Państwu nowe produkty oraz wyjątkowe oferty cenowe. Grupa Hevent jako bezpośredni wykonawca przygotowała także specjalne oferty dla agencji eventowych oraz hoteli. Zobacz jak miło jest kiedy to jeden partner zapewnia wszystkie elementy Twojego eventu!
 

Nasi klienci

Ponzio
Euroglas
KGHM
PGNiG
Orlen
Lotos
Tauron
Mapei
Energa
Reserved
Hevent
Mitsubishi
Volvo
PZU
Honda
Toyota
Scania
Wiele innych

TIME: 0.0685 s
MEM: 2.29 MB
SQL: 18